• Základné informácie o ŠKD

• Školský klub detí

• Školský klub detí je zameraný na záujmové vzdelávanie a výchovu žiakov 1.- 4. ročníka mimo vyučovania.

Prevádzka ŠKD

Ranný ŠKD je v prevádzke  od 6:40 do 7:30 hod. a po vyučovaní je prevádzka zabezpečená do 16:15 hod.

Školský klub detí vedie pani vychovávateľka Iveta Garbárová

V čase obeda sú žiaci po skončení vyučovania odprevadení do školskej jedálne,kde sa naobedujú a do 13.00 hod trávia čas na dvore v areáli materskej školy ( v prípade nepriaznivého počasia v triede na prízemí ). O 13.00 hod. sa presúvajú do hornej budovy základnej školy.

Údaje o priestorových a materiálno-technických podmienkach ŠKD

Činnosť ŠKD prebieha v 1 triede, kde je k dispozícii priestor na oddych,interaktívna tabuľa, interaktívny displej,metodické pomôcky, literatúra, audioprehrávač, magnetofónom, interaktívne pomôcky, spoločenské hry a športové pomôcky.

Pri výchovno-vzdelávacej činnosti sa využívajú aj ďalšie priestory, napr.: multifunkčné ihrisko v Divinke, školský dvor s ihriskom,.