ŠKD

prevádzka: - ranná družina: od 6.40 do 7.25 v oboch budovách

- od 11.10 do 13.00 v budove MŠ

od 13.00 do 16.15 v budove ZŠ

•  Zákonný zástupca dieťaťa prispieva mesačne 4 eurá - ŠKD do 13.10 hod.( dieťa odchádza po obede DOMOV )

8 euro - celodený ŠKD

• Rodič je povinný uhradiť príspevok na ŠKD do 15. dňa v mesiaci p. vychovávateľke.

•  Príspevok sa neuhrádza za žiaka, ktorého zákonný zástupca písomne požiada  zriaďovateľa a predloží doklad o tom, že je      poberateľom dávky v hmotnej núdzi a príspevkov k dávke v hmotnej núdzi podľa osobitného predpisu.

•  Príspevok sa znižuje o 20%  pre zákonného zástupcu dieťaťa, ktorý má v ŠKD tri a viac detí  na základe jeho písomnej žiadosti adresovanej riaditeľstvu školy.

•  Podmienky úhrady príspevku na čiastočnú úhradu nákladov spojených s činnosťou školského klubu detí:

•  Poplatok sa platí nezávisle od času a počtu dní, ktoré dieťa strávi v ŠKD.

•  Dieťa možno v priebehu školského roka odhlásiť z ŠKD vždy 3 dni pred ukončením mesiaca. Písomne na základe žiadosti  o odhlásenie z ŠKD odovzdanej vychovávateľke.

•  Rodič je povinný uhradiť náklady na činnosť dieťaťa v ŠKD za všetky  mesiace do dátumu písomného odhlásenia.

•  Rodič po odhlásení dieťaťa z ŠKD nemá nárok na vrátenie alikvotnej čiastky  príspevku.

• Pokiaľ dieťa po skončení 5. vyuč. hodiny neodchádza domov a ide na obed s p. vychovávateľkou, je v ŠKD od 12.05 do jeho odchodu domov.

• Základná škola s materskou školou Divinka
    Divinka 84, 013 31 Žilina